O NÁS - Nový projekt

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O NÁS

Na jaře 1991 jsme otevřeli naši první provozovnu na domažlickém náměstí. Ještě na podzim téhož roku zahajujeme provoz fotoateliéru a pořizujeme první minilab na výrobu barevných fotografií v Domažlicích. V roce 1993 zahajujeme provoz prodejny a fotoateliéru, v nových prostorách a obchod se stává součástí programu Kodak Express. V roce 1995 pořizujeme nové zařízení na výrobu fotografií a začínáme zhotovovat fotografie z filmů za, v té době neuvěřitelných, třicet minut. Na jaře roku 1996 zahajujeme provoz minilabu v nové prodejně v obchodním domě Radbuza v Horšovském Týně a před Vánocemi téhož roku  otevíráme prodejnu s nejmodernějším minilabem a atelierem v centru Mladé Boleslavi. Rok 2004 je nástupem digitálních technologií - pořizujeme digitální tiskárnu s možností velkoformátového tisku. Domažlická prodejna prochází kompletní rekonstrukcí. V roce 2005 kupujeme moderní  minilab na výrobu fotografií z digitálních médií a samoobslužný digitální kiosek a firma tak svým zákazníkům již poskytuje kompletní digitální služby.

V současnosti firma Foto Reproba nabízí ucelenou nabídku digitálních služeb a fototechniky, fotografování v terénu i vlastním fotoateliéru a disponuje technologiemi na výrobu fotodárků. Díky nejmodernějším tiskárnám systému Kodak Apex je vyvolání fotografií dílem okamžiku. Řadu let se také zabýváme návrhy a výrobou reklamy a poskytujeme komplexní tiskárenské služby. V roce 2021 jsme přistoupili ke kompletní rekonstrukci domažlické prodejny, abychom třicetileté výročí naší existence oslavili v novém kabátě a při té příležitosti jsme rozšířili naše portfolio o několik dalších novinek :  První je systém dálkově řízeného modelu multicopteru AIRVideo, který nabízí úžasné letecké snímky a video ve vysokém rozlišení. Dále jsme pořídili barevný kopírovací stroj Minolta formátu A3 a můžeme tak našim zákazníkům na počkání poskytnout službu tisku, kopírování a skenování. V expresním termínu jsme také schopni zhotovit jekékoliv druhy razítek. Stali jsme se partnery dodavatele náplní do tiskáren Tisknu Levně - v naší prodejně je tak možné zakoupit cartridge do jakékoliv inkoustové, nebo laserové tiskárny.

V průběhu třiceti let své existence se firma Foto Reproba vždy snažila držet krok s moderními technologiemi a svým zákazníkům poskytovala komplexní a profesionální servis. Také díky  tomuto přístupu si vybudovala své stabilní postavení na trhu a dobré renomé.


© 2019 REPROBA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky