O NÁS - Nový projekt

Již 29 let s vámi...
REPROBA
FOTO & REKLAMA
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O NÁS

Na jaře 1991 jsme otevřeli naši první provozovnu na  domažlickém náměstí. Ještě na podzim téhož roku zahajujeme provoz  fotoateliéru a pořizujeme první minilab na výrobu barevných fotografií v  Domažlicích. V roce 1993 zahajujeme provoz prodejny a fotoateliéru, v  nových prostorách a obchod se stává součástí programu Kodak Express. V  roce 1995 pořizujeme nové zařízení na výrobu fotografií a začínáme  zhotovovat fotografie z filmů za, v té době neuvěřitelných, třicet  minut. Na jaře roku 1996 zahajujeme provoz minilabu v nové prodejně v  obchodním domě Radbuza v Horšovském Týně a před Vánocemi téhož roku  otevíráme prodejnu s nejmodernějším minilabem a atelierem v centru Mladé  Boleslavi. Rok 2004 je nástupem digitálních technologií - pořizujeme  digitální tiskárnu s možností velkoformátového tisku. Domažlická  prodejna prochází kompletní rekonstrukcí. V roce 2005 kupujeme moderní  minilab na výrobu fotografií z digitálních médií a samoobslužný digitální kiosek a firma tak svým zákazníkům již poskytuje kompletní  digitální služby.

V současnosti firma Foto Reproba nabízí ucelenou nabídku digitálních služeb a fototechniky, fotografování v nově rekonstruovaném ateliéru a disponuje technologiemi na výrobu fotodárků. Díky nejmodernějším tiskárnám systému Kodak Apex je vyvolání fotografií dílem okamžiku. Již několik let se také zabýváme návrhy a výrobou reklamy, pro tyto účely jsme pořídili moderní velkoformátovou tiskárnu Canon. Poslední novinkou, již poskytujeme našim zákazníkům, je systém dálkově řízeného modelu multicopteru AIRVideo, který nabízí úžasné letecké snímky a video ve vysokém rozlišení.

V průběhu čtvrtstoletí své existence se firma Foto Reproba vždy snažila držet krok s moderními technologiemi a svým zákazníkům poskytovala komplexní a profesionální servis. Také díky  tomuto přístupu si vybudovala své stabilní postavení na trhu a dobré  renomé.


© 2019 REPROBA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky